Luc Depreux

voorzitter

Luc Depreux

voorzitter

Beekstraat 26
8550 Zwevegem

E-mail: luc.depreux@pandora.be
Telefoon: +32 (0)56 75 91 28

Patricia Decroos

ondervoorzitter - penning

Patricia Decroos

ondervoorzitter - penning

E-mail: eric.cottyn@telenet.be
Telefoon: +32 (0)56 75 48 63

Piet Loncke

kinderoppasdienst

Piet Loncke

kinderoppasdienst

Kouterstraat 82
8550 Zwevegem

E-mail: kodzwevegem@gmail.com
Telefoon: +32(0)479 38 57 85

Ria Vantieghem

co-secretaris

Ria Vantieghem

co-secretaris

Beekstraat 26
8550 Zwevegem

E-mail: ria.vantieghem@telenet.be
Telefoon: 056/75 91 28

Christiaan D’Haene

Ledenadministratie

Christiaan D’Haene

Ledenadministratie

Abeele 87
8550 Zwevegem

E-mail: christiaan.dhaene@hotmail.com
Telefoon: 056/75.75.76

Kimberly Adam

Medewerker jonge gezinnen

Kimberly Adam

Medewerker jonge gezinnen

Denemarkenlaan 4
8550 Zwevegem

E-mail: adamkimberly@hotmail.com

Dieter Hugelier

Medewerker jonge gezinnen

Dieter Hugelier

Medewerker jonge gezinnen

Kwadepoelstraat 43B
8550 Zwevegem

E-mail: /

Steffi Depreux

Medewerker jonge gezinnen

Steffi Depreux

Medewerker jonge gezinnen

Deerlijkstraat 84
8550 Zwevegem

E-mail: depreux.steffi@gmail.com

Linda Seynaeve

Onthaal

Linda Seynaeve

Onthaal

Abeele 87
8550 Zwevegem

E-mail: /
Telefoon: 056/75.75.76

Isabelle Waelkens

Medewerker jonge gezinnen

Isabelle Waelkens

Medewerker jonge gezinnen


8550 Zwevegem

E-mail: isabelle.waelkens@gmaill.com

Anja Demeijer

Consumentenwerking

Anja Demeijer

Consumentenwerking

Driesstraat 58 121a
8550 ZWEVEGEM

E-mail: Anja_demeijer@hotmail.com
Telefoon: 0472717964

Stig Pattyn

gezinsspaarkaart

Stig Pattyn

gezinsspaarkaart

Stedestraat 121/B
8550 Zwevegem

E-mail: stig.pattyn@gezinsbond-zwevegem.be
Telefoon: +32 (0)494 85 98 35

Sonja Feys

co-secretaris en gewestwerking

Sonja Feys

co-secretaris en gewestwerking

Ten Akker 2
8550 Zwevegem

E-mail: sonja.feys@telenet.be
Telefoon: +32 (0)56 75 85 26

Eric Cottyn

Uitwerker van activiteiten

Eric Cottyn

Uitwerker van activiteiten

E-mail: eric.cottyn@telenet.be
Telefoon: 056/75 48 63

Giovanni Baert

turnen

Giovanni Baert

turnen

Rozenstraat 34
8552 Moen

E-mail: giovannibaert@hotmail.com

Geert Deloof en Renee Toye

korting GSM-kaarten - NMBS - Kinepolis - spoorwegkaarten

Geert Deloof en Renee Toye

korting GSM-kaarten - NMBS - Kinepolis - spoorwegkaarten

Kwadepoelstraat 60B
8550 Zwevegem

E-mail: delooftoye@gmail.com
Telefoon: +32 (0)56 75 40 59

Yves Bruneel

lay-out en opmaak

Yves Bruneel

lay-out en opmaak

Brylantowa 59
52-214 Wroclaw (PL)

E-mail: yvesveerle@gmail.com